Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI 

1. W sklepie internetowym PIELEGNACJA WODY.PL płatności za towar można dokonywać wyłącznie w złotych polskich (PLN), w następujący sposób:
a.        gotówką przy odbiorze towaru do rąk dostawcy,
b.        przelewem na rachunek bankowy sklepu:

AQUA WORLD Sp. z o.o.

Ul. Drewnicka 5

05-091 Ząbki

IDEA BANK S.A. rachunek nr  64 1950 0001 2006 0418 2410 0002

Tytuł płatności: Nr zamówienia ……………………

c.        przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej - PayU, prowadzącym działalność operacyjną pod adresem: http://www.payu.pl ,
d.       przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej – Blue Media, prowadzącym działalność operacyjną pod adresem: http://www.bluemedia.pl,

e.       „za pobraniem” przekazując należność pracownikowi firmy spedycyjnej dostarczającej towar.
2.       Klient nie może łączyć różnych form płatności za jedno zamówienie.
3.       Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej PayU lub Blue Media jest zobowiązany do uiszczenia należności w  terminie, który nie spowoduje opóźnienia w płatności za towary i obciążenia Klienta odsetkami w wysokości ustawowej. Roszczenie o zapłatę za towary i koszty przesyłki powstaje z chwilą dostarczenia towarów. 
4.         Płatności przelewem za pośrednictwem systemu płatności PayU i Blue Media mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem na warunkach ustalonych pomiędzy Klientem, a podmiotem - operatorem danego systemu płatności  elektronicznej. Po dokonaniu wyboru jednego z dwóch proponowanych systemów płatności elektronicznej, Sklep automatycznie przekierowuje Klienta na właściwą stronę podmiotu – operatora danego systemu płatności elektronicznej – w celu sfinalizowania procedury wniesienia płatności.   
5.         Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem Systemu PayU:
a.         Płatności za pośrednictwem Systemu PayU mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem, w oparciu o który następuje realizacja płatności, w szczególności daną kartą płatniczą może posługiwać się wyłącznie jej uprawniony posiadacz.
b.        Sklep w swoim serwisie udostępnia Klientom odpowiedni formularz transakcji. Dane z formularza są automatycznie przekazywane do Partnera Systemu PayU lub Blue Media.
c.         W celu dokonania płatności Klient powinien potwierdzić dokonanie płatności na stronach internetowych odpowiedniego Partnera Systemu PayU lub Blue Media zgodnie z zasadami określonymi przez tego Partnera. W przypadku dokonywania jakichkolwiek zmian w formularzu płatności udostępnionym na tych stronach i automatycznie uzupełnionym przez dany  system, płatność może nie zostać zrealizowana.
6.          Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. www.bluemedia.pl oraz PayU S.A. operator systemu Platnosci.pl.

 Formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl